SUZUKI EIROPĀ IEPAZĪSTINA AR JIMNY KOMERCIĀLO TRANSPORTLĪDZEKLI

Suzuki atklāja jaunu divvietīgu komerciālo transportlīdzekļu N1G versiju savam mazajam, vieglajam SUV Jimny. Kopš darbības uzsākšanas 2018. gadā Jimny ir piesaistījis gan privāto lietotāju, gan profesionāļu uzmanību, kuri meklē patiesu bezceļu braukšanas veiktspēju.

Lai apmierinātu profesionāļu vajadzības, Jimny komerciālajam transportlīdzeklim ir liels plakandibena bagāžnieks, un drošību nodrošina spēcīga starpsiena aiz sēdekļiem.

Jaunā Jimny komerciālā transportlīdzekļa iezīmes

Īsts un nopietns visurgājējs
Kā komerctransports Jimny ir īsts un bezkompromisa nopietns SUV, kas piemērots profesionāļiem, piemēram, Jimny vieglā automobiļa versija – kāpņu rāmis, īsie lifti, augsts klīrenss, spēcīga zole ar garenvirziena stieņiem un pagrieziena stieņiem, kā arī AllGrip Pro pilnpiedziņa ar lēniem riteņiem.

 

Praktisks bagāžas nodalījums

Lai uzlabotu iespējamību, vieglā kravas automobiļa modelim ir liela 863 litru ietilpība, kas ir par 33 litriem vairāk nekā vieglā automobiļa versija ar salocītiem aizmugurējiem sēdekļiem, plakana apakša, lai uzlāde padarītu praktiskāku, un spēcīga starpsiena, kas aizsargā pasažierus no kravas.

 

Uzlabots drošības aprīkojums

Lai nodrošinātu pasažieru drošību gan uz ceļa, gan bezceļa apstākļos, Jimny komerciālajam transportlīdzeklim ir tāds pats drošības aprīkojums kā vieglajam automobilim. Iekārta cita starpā ietver gājēju noteikšanas frontālās sadursmes novēršanas palīdzību (DSBS), kas īsteno automātisko bremzēšanu, lai izvairītos no sadursmēm, un kalnu bremzes, lai palīdzētu nogāzēm braukt labāk. Kā ziņas tiek pievienota arī eCall , ārkārtas ziņojumapmaiņas funkcija, kas tiek aktivizēta sadursmes laikā.

 

Jimny LCV 1.5 VVT 4WD GL 5MT iepriekšpārdošana sākas nākamnedēļ ar €18,325 + PVN.
Ražošana sāksies 2021. gada janvārī, un pirmās automašīnas Igaunijā nonāks 2021. gada aprīlī.

PIESAKIES TESTA BRAUCIENAM


Garantija: 3 gadi vai 100 000 km

Darbvirsmas versija