Kompakts. SUV. Hibrīds.

Iepazīsties ar Suzuki Ignis! Pateicoties jaunajām krāsām un spilgti izteiktajām detaļām gan automobiļa iekšpusē, gan ārpusē, pasaulē pirmais mini apvidus automobilis ir kļuvis vēl individuālāks. Līdztekus efektīvai hibrīda tehnoloģijai Suzuki Ignis standarta aprīkojumā ietilpst Full LED gaismas diožu priekšējie un aizmugurējie lukturi, elektriskie logu pacēlāji un elektriski regulējami spoguļi, automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma, atpakaļskata kamera un daudz kas cits.

 

Kompakts

Lai gan jaunais Suzuki Ignis ir īsts apvidus auto ar klasiskām bezceļu funkcijām, tas ir arī īsts miniauto. Kompaktā izmēra transportlīdzeklis ir paredzēts pilsētai, kur tas viegli izslīd pa šaurām ieliņām un alejām. Neliels pagrieziena rādiuss, augsta sēdvieta un laba perspektīva padara manevrēšanu ar Ignis ļoti vieglu.

 

SUV

Ignis ir pirmais SUV starp mazām automašīnām. Neskatoties uz mazajiem izmēriem, tas piedāvā tādas vērtības kā augsta sēdvieta un ērta ieeja un izeja. Ignis ir aizmugurējais sēdeklis, kas dod iespaidīgu vietu vai nu pasažieriem, vai bagāžai. Transportlīdzeklis ir pieejams kā kvadracikls, kas apvienojumā ar augstu klīrensu piedāvā lielisku manevrētspēju.

 

Hibrīds

Ignis ir pieejams ar Suzuki hibrīdsistēmu. Suzuki hibrīda sistēma SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki) palīdz ietaupīt degvielu.

2020. gada modelim tagad ir augstas ietilpības 10 Ah litija jonu akumulators ar lieliskām uzlādes un uzglabāšanas īpašībām, kā arī integrēts startera dzinēja ģenerators (ISG) ar dzinēja funkciju.

  1. Elektriskais atbalsts benzīna dzinējam.
  2. Klusa start-stop tehnoloģija.
  3. Atlikušās enerģijas taupīšana.
  4. Samazinātas CO2 emisijas.
  5. Optimizēts degvielas patēriņš – it īpaši braucot pilsētā.
  6. Braukšana kā parasta automašīna.

 


SALONS

ORIĢINĀLS SALONS

Ignis salons rada elegances un kvalitātes iespaidu un ar dzīvespriecīgo krāsu akcentiem uzsver automobiļa pilsētniecisko stilu.

Multivides sistēma ar viedtālruņa integrāciju

Audiosistēmai ir skārienjutīgs ekrāns, kas darbojas tikpat intuitīvi kā viedtālrunis. Pievieno viedtālruni, izmantojot Bluetooth vai USB vadu, un lieto savas lietotnes tieši ekrānā.

 

Bagāžas nodalījums, kas pielāgojas bagāžai

Nolokot bīdāmos aizmugures sēdekļus, Ignis var lepoties ar 490 l ietilpīgu bagāžas nodalījumu. 50:50 proporcijā dalāmos dalītos aizmugurējos sēdekļus var nolocīt arī no bagāžas nodalījuma puses. Nolokot sēdekļu atzveltnes, iespējams pielāgot vietu dažādu veidu bagāžai.


VEIKTSPĒJA

IZCILAS BRAUKŠANAS ĪPAŠĪBAS

Atsaucīgais Dualjet dzinējs un ekonomiskā daļējā hibrīda sistēma tā vien aicina sēsties pie stūres. Pārliecību, braucot pa slideniem ceļiem, sniedz AllGrip pilnpiedziņas sistēma.

Dualjet dzinējs

1,2 Dualjet dzinējs ir ne tikai izcili dinamisks, bet arī ļoti ekonomisks. Šo augsta līmeņa līdzsvaru nodrošina vairāki uzlabojumi, tostarp elektriski maināmas gāzu sadales fāzes, mainīga darba tilpuma eļļas sūknis un elektriskas virzuļu dzesēšanas sprauslas.

 

Gaismas hibrīda sistēma

Suzuki hibrīda sistēma SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki) palīdz ietaupīt degvielu. Tas pārvērš palēninājuma radīto kinētisko enerģiju elektrībā, ko elektromotors izmanto, lai palīdzētu benzīna dzinējam.

Kompaktā un vieglā SHVS sistēma ietver lielas ietilpības 10 Ah litija jonu akumulatoru ar lieliskām uzlādes un uzglabāšanas īpašībām, kā arī integrētu startera dzinēja ģeneratoru (ISG) ar dzinēja funkciju.

 

Automātiska pilnpiedziņas sistēma

AllGrip Auto pilnpiedziņas sistēma ļauj saglabāt mierīgu prātu ikdienas braucienos, īpaši braucot pa slideniem ceļiem vai apsnigušām virsmām. Konstatējot, ka kāds no priekšējiem riteņiem zaudē saķeri ar ceļu, viskozā sajūga pilnpiedziņas sistēma automātiski pievada daļu griezes momenta aizmugurējiem riteņiem.

 

Viegla un stingra Heartect platforma

Vienmērīgi izliektais rāmis palielina šasijas stiprību, sniedzot izcilas braukšanas īpašības, kā arī vienlaikus uzlabojot drošību sadursmē un efektīvi izkliedējot trieciena enerģiju. Neskatoties uz kompakto apvidus auto dizainu, šī platforma nodrošina optimālu komponentu izvietojumu plašajā salonā un plašu bagāžas nodalījumu.

 

Drošība ir svarīga

Suzuki piedāvā plašu gudru tehnoloģiju un funkciju klāstu, kas rūpējas par drošību braukšanas laikā. Ignis ir bremzēšanas palīgsistēma ar divām kamerām, kas palīdz izvairīties no sadursmes un mazina tās sekas, izmantojot brīdinājumus un automātisku bremzēšanu.


Garantija: 3 gadi vai 100 000 km

Darbvirsmas versija