Pilnīgi jaunais Suzuki S-CROSS

 

Pārkāpiet robežu

Katrs dzīves posms sniedz jaunus izaicinājumus. Jūs vai nu varat tos pārvārēt, vai arī brīnīties par to, kas īsti noticis. Ar S-CROSS šī izvēle ir vienkārša. Drosmīgs, izteiksmīgs SUV stils un inteliģentas drošības funkcijas ir tikai sākums. Jūs gaida daudz vietas draugiem, ģimenei un aprīkojumam, kā arī AllGrip tehnoloģija, kas palīdz pārņemt kontroli pār jebkuru ceļu. Neuztraucieties par to, kas gaidāms. Esiet gatavs pārkāpt robežu.

 

Izcils sniegums jebkādā apvidū

  • Pilns hibrīds ar 1,5 Dualjet benzīna dzinēju vai 48 V daļējs hibrīds ar 1,4 litru Boosterjet turbodzinēju.
  • Divu riteņu piedziņa vai AllGrip pilnpiedziņa
  • Velkamās piekabes masa 600/1500 kg daļējam hibrīdam un 400/1200 kg pilnam hibrīdam.
  • Labākais aprīkojums

S-CROSS pārliecinošais SUV dizains un inteliģentais drošības aprīkojums ir tikai sākums. S-CROSS ir daudz vietas draugiem, ģimenei un bagāžai. Ar AllGrip četru riteņu piedziņas sistēmu varat droši braukt gan pilsētā, gan pa lauku ceļiem. S-CROSS ir lieliski piemērots gan ikdienas braukšanai uz darbu, gan garākiem braucieniem brīvdienās.

 

EKSTERJERS

Agresīvs SUV stils

Vienmēr ir svarīgi radīt labu pirmo iespaidu, taču radīt neaizmirstamu iespaidu ir grūti. Atšķirība ir detaļās.

Lielisks izskats

Mēs bieži dzirdam, ka nedrīkst spriest pēc pirmā iespaida, taču jau no pirmā acu skatiena S-CROSS atklāj savu patieso raksturu. Var redzēt, ka tas ir izturīgs SUV ar spēcīgu izskatu, kam raksturīgi lieli augšējie un apakšējie radiatora režģi, kas piesaista uzmanību un aicina doties piedzīvojumos. Taču, ieskatoties tuvāk, jūs atklāsiet, ka tas ir arī stilīgs, elegants un izsmalcināts.

 

Priekšējie un aizmugurējie LED lukturi

Priekšējie lukturi un aizmugurējie kombinētie lukturi ar trim LED gabarītgaismas lukturiem, kas rada dinamisku iespaidu, izceļas ar dzīvīgumu un vispusīgu spožumu. Priekšējie gabarītgaismas lukturi darbojas arī kā dienas gaismas lukturi.

 

Stilizēts priekšējais režģis

Iespaidīgs melns priekšējais režģis, kas krāsā līdzinās klavierēm, nodrošina dinamisku izskatu un izceļ S-CROSS. Priekšējā emblēma ir iestrādāta hromētā joslā, kas ietver režģa jaudu.

 

Izteiksmīgi drosmīgs

Priekšējās un aizmugurējās riteņu arkas ar kvadrātveida formu piešķir eksterjera stilam papildu raksturu. Izteiksmīgas sudraba krāsas uz priekšējās daļas un aizmugurējā bufera rada spēcīgu un ilgstošu iespaidu, kas papildina pārliecinošo pilsētas apvidus auto izskatu.

 

Integrētas jumta sliedes

Integrētās jumta sliedes no sudraba anodēta alumīnija ir vienlaikus satriecošas un funkcionālas, nodrošinot izteiksmīgu estētiku un aerodinamisku nevainojamību.
Pieejams GL+ un GLX modeļiem.

 

INTERJERS

Komfortabla braukšanas telpa

Pateicoties lielajam priekšējam logam un izcilajai sānu redzamībai, kabīne kļūst īpaši plaša.

 

Plaša kabīne

Gan priekšējā, gan aizmugurējā sēdvietā ir pietiekami daudz vietas, lai varētu ērti iekārtoties, atpūsties un izbaudīt braucienu.

 


 

Sēdekļu apdare

Elegantajiem un ergonomiskajiem ādas sēdekļiem sānos ir īsta āda, kā arī sarežģīts sintētiskās ādas lentes pinuma raksts centrā, kas atspoguļo automobiļa izturīgo SUV raksturu. Auduma sēdekļiem ir tāds pats dizaina risinājums, centrālajam panelim izmantojot rievotu materiālu.

 

Pielāgojama bagāžas ietilpība

60:40 dalītā aizmugurējā sēdekļa atzveltne un daudzpozīciju bagāžas nodalījuma dēlis ļauj ērti izvietot dažādas kravas.

 


 

Regulējama aizmugurējā sēdekļa atzveltne

Aizmugurējā sēdekļa atzveltnei ir divi regulējumi, lai paaugstinātu komfortu vai maksimāli palielinātu kravas telpu.
Pieejams GL+ un GLX modeļiem.

 

Izbaudiet jaunāko digitālo ērtumu

Doties jaunā piedzīvojumā vēl nenozīmē atstāt pasauli aiz muguras. S-CROSS ir aprīkots ar tehnoloģijām un funkcijām, kas ļauj jums saglabāt saikni ar savu automobili un dzīvesveidu.

 

 

Displeja audiosistēma

Izbaudiet bezvadu Apple CarPlay® vai Android Auto™, balss atpazīšanu un brīvroku Bluetooth® zvanus. Varat klausīties mūziku vai pat skatīties filmas no USB. Lai jūs būtu apmierināts ar transportlīdzekļa stāvokli, tas arī parāda tādu informāciju kā degvielas ekonomija, nobraukuma attālums, hibrīda enerģijas patēriņš, brīdinājumi un aizmugures skata kameras rādījumi.

 

Panorāmas jumta lūka

Dubultie slīdošie stikla paneļi veido īpaši lielu panorāmas jumta lūku, ko var baudīt no jebkuras automašīnas sēdvietas.
Papildaprīkojums GLX modelim.

 


 

Divu zonu automātiska gaisa kondicionēšanas sistēma

Pateicoties divu zonu gaisa kondicionēšanas sistēmai, varat pielāgot temperatūras regulēšanu atbilstoši vadītāja un pasažiera individuālajām vēlmēm.
Pieejams GL+ un GLX modeļiem.

 

 

VEIKTSPĒJA

S-CROSS pilnais hibrīds – augstāka efektivitāte katrā kilometrā

Pilnā hibrīda sistēma piedāvā ekonomisku braukšanu gan hibrīda, gan elektriskajā režīmā. Sistēma sastāv no 1,5 litru Dualjet dzinēja, motora-ģeneratora (MGU), automātiskās transmisijas un akumulatora. Piedziņas akumulators atrodas zem bagāžas nodalījuma.

Atkarībā no braukšanas situācijas hibrīda sistēma izmanto benzīna dzinēju, elektromotoru (MGU) vai abus vienlaicīgi. Braucot ar vienmērīgu ātrumu, iekšdedzes dzinējs lādē piedziņas akumulatoru. Palēnināšanās un bremzēšanas laikā radītā enerģija tiek izmantota piedziņas akumulatora uzlādei.

Viedā daļēja hibrīda sistēma efektivitātei un veiktspējai

1,4 litru Boosterjet turbo dzinēja jauda ir 95 kW (129 ZS) un 235 Nm griezes moments zemos apgriezienu diapazonos, kas padara braukšanu vieglāku.

Lai samazinātu patēriņu, standarta lādētāja vietā hibrīdsistēmā ir iebūvēts 48 voltu integrēts startera ģenerators (ISG). Integrētais startera ģenerators (ISG) ir lādētājs ar motora funkciju. Elektromotora jauda ir 10 kW un ar griezes momentu 50 Nm. Litija jonu akumulatora izmērs ir 0,384 kWh. 

 

 

Transmisijas lielākai braukšanas baudai

Jaunajam S-CROSS paredzētās transmisijas palīdz sasniegt lielāku veiktspēju un degvielas ekonomiju, kā arī patīkamāku pārslēgšanos.

6 pakāpju manuālā pārnesumkārba

Tam ir optimizēta pārnesumu attiecība, kas veicina degvielas ekonomiju. Stingrs transmisijas korpuss mazina troksni un vibrāciju. Turklāt viegla un precīza pārnesumu pārslēgšana un optimizēts pretsvars palīdz nodrošināt vienmērīgu pārslēgšanas sajūtu.

 

6  pakāpju automātiskā pārnesumkārba

Tas piedāvā plašu pārnesumu attiecību visos pārnesumos, nodrošinot lielisku paātrinājumu, pat braucot lielā ātrumā. Integrēts dzesētājs palielina automātiskās transmisijas šķidruma dzesēšanas veiktspēju, lai vēl vairāk uzlabotu degvielas patēriņa efektivitāti.

 

 

 

 

 

AllGrip Select – elektroniski vadāma četru riteņu piedziņas sistēma

Tā nodrošina tādas raksturīgās vērtības kā “Jautra braukšana”, “Miers” un “Augsta degvielas ekonomija”, ļaujot vadītājam izvēlēties vienu no mūsu braukšanas režīmiem (auto, sporta, sniega un bloķēšana).

Elektroniski vadāmajā pilnpiedziņas sistēmā ar regulējamo braukšanas režīmu izmantots vienkāršs piespiežams un grozāms slēdzis, lai autovadītājs varētu izmantot dažādus braukšanas stilus atkarībā no ceļa seguma vai apstākļiem.

 


 

Auto

Prioritāte ir degvielas ekonomija tipiskos braukšanas apstākļos. Sistēma pārslēdzas uz 4WD, ja tā konstatē riteņu griešanos.

 

Sports

Optimizēts sportiskai braukšanai. Sadala griezes momentu, lai veicinātu veiktspēju pagriezienos. Transportlīdzeklī ar AT šis režīms optimizē akseleratora/griezes momenta īpašības ar nelielu un mērenu droseļvārsta atvēršanu, lai uzturētu augstu motora apgriezienu skaitu un nodrošinātu labu reakciju.

 

Sniegs

Optimāli piemērots sniegotām, nelīdzenām un citām slidenām virsmām. Uzlabo saķeri paātrinājuma laikā uz slidenas virsmas. Palīdz nodrošināt stabilitāti uz slidenām virsmām.

 

Bloķēšana

Automašīnas izcelšanai no sniega, dubļiem vai smiltīm. Tas pārslēdzas uz braukšanu pa sniegu, ja ātrums pārsniedz 60 km/h.

 

 

 

 

DROŠĪBA

Uzlabotas preventīvās drošības tehnoloģijas palielina pārliecību un mieru

Jaunajā S-CROSS ir izmantotas jaunākās preventīvās drošības tehnoloģijas, kas nodrošina drošāku braukšanu.

 

 

Divu sensoru bremžu atbalsts

To veido monokulārā kamera un lāzera radars uz priekšējā stikla, lai noteiktu sadursmes risku ar priekšā esošu šķērsli, piemēram, transportlīdzekli vai gājēju. Tā arī nosaka braukšanas joslu marķierus, lai palīdzētu autovadītājiem palikt savā braukšanas joslā.

 

Brīdinājums par izbraukšanu no joslas

Braucot ar ātrumu 60 km/h vai ātrāk, monokulārā kamera nosaka kreisās un labās joslas baltos marķierus un brīdina vadītāju ar skaņas signālu un indikatoru uz mērierīces, ja tā konstatē, ka transportlīdzeklis ir novirzījies no savas joslas.

 

Ceļazīmju atpazīšana

Ceļazīmju atpazīšanas sistēma uzrauga un parāda ceļazīmes daudzfunkciju displejā, ja autovadītājs braukšanas laikā tās nepamana.
 


Adaptīvā kruīza kontrole ar “stop & go” funkciju

Tā automātiski uztur attālumu starp transportlīdzekli un priekšā braucošo transportlīdzekli atbilstoši 3 dažādiem attāluma iestatījumiem. Ja priekšā nav transportlīdzekļa, sistēma saglabā vadītāja iestatīto ātrumu. Turklāt “stop & go” funkcija pilnībā apstādina automobili aiz priekšā braucošā transportlīdzekļa un seko līdzi transportlīdzeklim, ja tas atkal sāk kustību. 2 sekundes pēc pilnīgas apstāšanās "stop & go" funkcija tiek atcelta un bremzes tiek atlaistas.


Aklās zonas uzraudzības sistēma

Izmantojot abās aizmugurējā bufera pusēs uzstādītos sensorus, šī funkcija brīdina autovadītāju par transportlīdzekļiem, kuri tuvojas pa diagonāli no aizmugures vai brauc garām un kurus, mainot braukšanas joslu, nav iespējams redzēt sānu spoguļos.
Pieejams GL+ un GLX modeļiem.


360° skata kamera

360° skata kameru sistēma ir aprīkota ar četrām kamerām – pa vienai priekšpusē, aizmugurē un sānos. Funkcijas ietver 3D atvēruma skatu, kas ļauj vadītājam pirms braukšanas sākuma ar skārienekrāna palīdzību pārbaudīt apkārtni; skatu no putna lidojuma, kas nodrošina drošāku novietošanu stāvvietā; augstas izšķirtspējas skatu, ko var palielināt, un automātisku priekšējā un aizmugurējā skata displeja pārslēgšanos atkarībā no pārnesumu izvēles.
Pieejams GLX modelim.

 

Braukšanas palīgsistēmas funkcija attiecas tikai uz monokulārās kameras, lāzera sensora un milimetru viļņu radara sensoru spēju noteikt šķēršļus, braukšanas joslas un ceļazīmes. Tas var nedarboties atkarībā no ceļa seguma vai laikapstākļiem. Autovadītājs nedrīkst paļauties tikai uz šo sistēmu, lai nodrošinātu drošību, un viņam jāuzņemas atbildība par drošu braukšanu.

 


Suzuki S-Cross Owner's Manual


Garantija: 3 gadi vai 100 000 km

Darbvirsmas versija