Jaunā Swift pārdošana vēl nav sākusies. Lai saņemtu papildu informāciju, sazinieties ar tuvāko Suzuki dīleri.
 

Swift 2024

Swift jau sen ir iecienījuši tie, kas meklē stilīgu un aizraujošu hečbeku, un kopš laišanas klajā pirms 20 gadiem ir saņēmis daudzas godalgas. Pasaulē ir pārdoti vairāk nekā 9 miljoni tā eksemplāru. Jaunajā Suzuki Swift ir viss, ko sagaidāt no pilsētas automobiļa. Tas ir mazs pilsētas centram un liels nedēļas nogales braucieniem.

 

Dizaina klasika ar „wow“ efektu

Jaunais Swift atvadās no pagātnes stila tradīcijām ar pievilcīgu virsbūves dizainu, kas izraisa tīru braukšanas prieku. Tam ir noapaļotas plecu līnijas un 16 collu vieglmetāla diski, kurus izceļ dramatiskas formas spārni, un ovāls, melns metālisks režģis.

 

Uzlabotas drošības un savienojamības funkcijas

Jaunajam Swift ir nākamās paaudzes divu sensoru bremžu palīgsistēma un vadītāja uzraudzības sistēma. Tālo gaismu palīgsistēma, ceļa zīmju atpazīšana, aklo zonu uzraudzība un aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums ir iekļauti standarta aprīkojumā.

Ar Suzuki telemātikas sistēmu Suzuki Connect jūs varat pārvaldīt savu automobili, izmantojot tālruni. Tā ļauj pārbaudīt, kur novietojāt automobili, attālināti aizslēgt/atslēgt to, pārraudzīt braukšanas vēsturi vai saņemt drošības ziņojumus, ja automobiļa dzinējs ir iedarbināts, kamēr nelietojat savu automobili.

 

Jauda, lai baudītu prieku

Tam ir jaunizstrādāts 1,2 litru benzīna 3 cilindru dzinējs, kas sasniedz termisko efektivitāti līdz 40% (RON95), tādējādi uzlabojot degvielas ekonomiju. Tam ir arī mazāks svars un samazināts izmešu daudzums apvienojumā ar lielāku griezes momentu pie zemiem apgriezieniem, lai uzlabotu atsaucību un vispārējo veiktspēju. Tas ir aprīkots ar 12 V daļējo hibrīda sistēmu, un jūs varat izvēlēties manuālo transmisiju (ar divu riteņu piedziņu vai pilnpiedziņu) vai CVT automātisko transmisiju (ar divu riteņu piedziņu).

 

Eksterjers

HIBRĪDS DIZAINA CIENĪTĀJIEM

Tehnoloģijas sastopas ar leģendāru dizainu. Jaunajā Suzuki Swift ir apvienota mūsdienīga hibrīda piedziņa ar tai raksturīgo un dinamisko formu.

 

Spēcīgs, izteiksmīgs dizains

Melnie A un B statņi rada peldoša jumta iespaidu. Izteiksmīgā sānu līnija padara to unikālu: tipisku Swift, vienkārši atšķirīgu.

 

Priekšpuses dizains

Izteiksmīgais radiatora režģis ar šūnveida rakstu melnā krāsā, dziļi konturēts priekšējais buferis un pārsteidzošie L formas LED dienas gaitas lukturi jau no paša sākuma izstaro pašpārliecinātību.

 

Aizmugures dizains

Trīsdimensiju aizmugurējie kombinētie lukturi un platais aizmugurējais buferis piešķir jaunajam Swift stabilu stāju un vienlaikus rotaļīgu izskatu.

 

Sānu dizains

Muskuļotās kontūras, kas iezīmē jaunā Swift profilu, un peldošais jumta dizains piešķir enerģiska viegluma sajūtu. Standarta jumta spoilers nodrošina samazinātu gaisa pretestību.
Automobilis attēlā aprīkots ar pulētiem vieglmetāla diskiem, kas pieejami tikai kā papildaprīkojums.

 

Krāsas kā konfektes

Frontier Blue Pearl Metallic un Burning Red Pearl Metallic krāsas ir kā dziļi, koši krāsu toņi, kas simbolizē jaunu Suzuki krāsu kvalitātes laikmetu. Abas šīs krāsu iespējas sastāv no trīs slāņu pārklājuma, kas nodrošina bagātīgu tekstūru un ļoti piesātinātus toņus.

 

Salons

UZ VADĪTĀJU ORIENTĒTS SALONA DIZAINS

Izstrādāts tā, lai visi nepieciešamie instrumenti un vadības ierīces būtu viegli sasniedzamas, tam ir ieskaujošs, divu toņu priekšējais panelis un priekšējo durvju apdare, kas piešķir salonam sportisku izskatu un vairo braukšanas prieku.

 

Ergonomiski priekšējie sēdekļi

Polsterējums priekšējo sēdekļu plecu zonā un sānos uzlabo vadītāja un pasažiera komfortu un piešķir sēdekļiem dinamiski veidotu izskatu, ko papildina apšuvuma ģeometriskais raksts.

 

Bagāžas zona

Bagāžas nodalījumam ir plašs un zems atvērums, kas atvieglo iekraušanu un izkraušanu. Turklāt nolokāmās, 60/40 dalījuma aizmugurējo sēdekļu atzveltnes ļauj konfigurēt bagāžas zonu atbilstoši jūsu vajadzībām.

 

Audiosistēma ar 9″ displeju

Displeja audiosistēma ir izvietota izceltajā vidusdaļā, kas ir nedaudz pavērsta pret vadītāju, lai atvieglotu tās pārskatīšanu un skārienjutīgo vadību. Turklāt saskarni var brīvi pielāgot un izmantot navigācijas informācijas vai atpakaļskata kameras attēla parādīšanai. Visas šīs funkcijas jau ir iekļautas jaunā Swift standarta aprīkojumā.

 

Android Auto un Apple CarPlay

Savienojiet tālruni ar automobili un ērti izmantojiet savas iecienītākās lietotnes. Varat izmantot Google Maps navigācijai vai klausīties mūziku un raidierakstus pakalpojumā Spotify.

 

Pieslēdzieties savam automobilim no tālienes

Suzuki Connect ir viedtālruņa lietotne un pakalpojumu komplekts, kas ļauj uzraudzīt automobili attālināti.

  • Statusa paziņojums
  • Automobiļa atrašana stāvvietā
  • Braucienu vēsture
  • Ģeožogs un laika aizlieguma brīdinājums
  • Drošības paziņojums
  • Brīdinājuma gaismas signālu paziņojums
  • Periodiskās apkopes/atsaukuma paziņojums

 

Gaisa kondicionētājs

Swift ir aprīkots ar gaisa kondicionētāju ar digitālo vadības paneli un manuāli atlasāmiem gaisa kondicionēšanas režīmiem.

 

Veiktspēja

JAUDA, LAI BAUDĪTU PRIEKU

Swift satriecošais izskats ir saskaņots ar veiktspēju, kas katru braucienu padara par jautru un aizraujošu jaunu piedzīvojumu. Neatkarīgi no tā, vai to izmantojat braukšanai uz darbu vai lai iepirktos, nedēļas nogales izbraucieniem vai nesteidzīgiem ceļojumiem, tas nodrošina braukšanas pieredzi, kas tā vien aicinās atkal doties ceļā.

 

Dzinējs

Swift jaunais 1,2 litru benzīna dzinējs apvieno izcilu degvielas ekonomiju ar iespaidīgu griezes momentu pie zemiem apgriezieniem straujam un atsaucīgam paātrinājumam.

 

12 V daļējā hibrīda sistēma

Jaunajā Swift dzinējs ir savienots ar 12 V daļējā hibrīda sistēmu, lai padarītu to vēl draudzīgāku apkārtējai videi. Sistēma pārveido palēninājuma laikā radīto kinētisko enerģiju un uzglabā to litija jonu akumulatorā, un integrētais startera ģenerators palīdz dzinējam paātrināties, lai panāktu augstāku degvielas patēriņa efektivitāti.

 

All Grip Auto

Šī Suzuki Swift automātiskā četru riteņu piedziņas sistēma ieslēdzas, kad konstatē priekšējo riteņu saķeres zudumu. Konstatējot priekšējo riteņu izslīdēšanu, nobloķējas viskozais sajūgs, lai pievadītu griezes momentu aizmugurējiem riteņiem, nodrošinot papildu saķeri braukšanai pa slidenu virsmu.
Pilnpiedziņa ir pieejama tikai ar 5 pārnesumu manuālo pārnesumkārbu.

 

Transmisija

Swift 5 pārnesumu manuālā transmisija uzlabo degvielas efektivitāti un jaudas padevi ar pārnesumu attiecību, kas ir īpaši optimizēta, lai atbilstu dzinēja un piedziņas veiktspējas īpašībām. Pārslēgšanās darbība ir vienmērīga un atsaucīga, un pārnesuma pārslēgšanai ir nepieciešams tikai viegls pieskāriens. Turklāt autovadītājiem, kuri dod priekšroku automātiskās pārnesumkārbas ērtībām, tiek piedāvāta bezpakāpju variatora transmisija (CVT).

 

HEARTECT platforma

Gludi izliektais rāmis paaugstina šasijas stingrību, lai palīdzētu nodrošināt izcilu automobiļa veiktspēju. Turklāt tas arī veicina drošību sadursmes gadījumā, efektīvi izkliedējot trieciena enerģiju.

 

Drošība

UZLABOTAS FUNKCIJAS SIRDSMIERAM

Braukšana ir vēl baudāmāka, ja zināt, ka jūs un jūsu pasažierus aizsargā jaunākie sasniegumi drošības un braukšanas palīgtehnoloģiju jomā. Jaunajā Swift to ir daudz, un tās strādā dienu un nakti, lai palīdzētu jums palikt modram un droši sasniegt galamērķi.
Kameru un sensoru spēja noteikt šķēršļus, joslas un ceļa zīmes ir ierobežota. Lūdzu, nepaļaujieties tikai uz šīm sistēmām. Vienmēr brauciet droši. Attālums no transportlīdzekļa līdz transportlīdzeklim mainās atkarībā no automobiļa ātruma.

 

Divu sensoru bremžu palīgsistēma II

Milimetru viļņu radars un monokulāra kamera konstatē transportlīdzekļus, velosipēdus un gājējus tieši vai pa diagonāli automobiļa priekšā. Ja šķiet, ka sadursme ir iespējama, vadītāju brīdina skaņas un vizuāli signāli. Ja vadītājs bremzē ar nepietiekamu spēku, automātiski ieslēdzas bremžu palīgsistēma, lai palīdzētu palēnināt automobili.
 

 

Adaptīvā kruīza kontrole (ACC)

Ieslēdzot ACC ar slēdzi uz stūres, atrodoties satiksmē, sistēma izmanto milimetru viļņu radaru un monokulāru kameru, lai mērītu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, un pēc vajadzības paātrinās vai palēninās, lai saglabātu iestatīto distanci.
Modeļos, kas aprīkoti ar CVT, ACC atslēdzas, kad automobilis apstājas. Modeļos, kas aprīkoti ar manuālo transmisiju, ACC atslēdzas, ja ātrums ir aptuveni 30 km/h vai mazāks.

 

Tālo gaismu palīgsistēma

Kad tālās gaismas ir ieslēgtas un priekšā vai pretī brauc citi transportlīdzekļi, vai ja automobilis iebrauc labi apgaismotā vietā, priekšējie lukturi automātiski pārslēdzas uz tuvajām gaismām.
Sistēma ir aktīva, tikai braucot ar ātrumu virs 40 km/h.


 

Ceļa zīmju atpazīšana

Informācijas displejā tiek parādītas atpazīto zīmju ikonas. Ja tiek pārsniegts ātruma ierobežojums, mirgo ātruma ierobežojuma ikonas, un, ja ātrums joprojām tiek pārsniegts, atskan skaņas brīdinājuma signāls.

 

 

Aklo zonu uzraudzība

Sistēma izmanto milimetru viļņu radara sensorus aizmugurējā buferī, lai konstatētu transportlīdzekļus, kas atrodas vai tuvojas aizmugurējā aklajā zonā abās automobiļa pusēs. Kad tiek konstatēts transportlīdzeklis, sānu spogulī tajā pusē, kurai tuvojas transportlīdzeklis, parādās brīdinājuma ikona. Ja vadītājs ieslēdz pagrieziena signālu šajā pusē, ikona mirgo un atskan skaņas brīdinājuma signāls.

 

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums

Tā ir papildu drošības funkcija, kas izmanto milimetru viļņu radara sensorus, lai noteiktu un brīdinātu par transportlīdzekļiem, kas tuvojas no kreisās vai labās puses, izbraucot no stāvvietas vai garāžas atpakaļgaitā.

 


 

Vadītāja uzraudzības sistēma

Blakus displejam uzstādītā kamera uzrauga vadītāja seju un nolasa acu atvēršanu/aizvēršanu, skatienu un sejas virzienu. Ja sistēma konstatē vadītāja miegainību vai uzmanības novēršanu, tā iedarbina brīdinājuma skaņas signālu un informācijas displejā parāda brīdinājuma ziņojumu.

 

Darbvirsmas versija